CU-18AFFM-SL7A03
Amphenol LTW
Ceres, Middle Size, Plastic, 2A, 18 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 3000mm, ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Ceres, Middle Size, Plastic, 2A, 18 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 3000mm, IP67 Mated