CD-12AFFM-LR7A02
Amphenol LTW
Ceres, Middle Size, Plastic, 5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle, 2 Points Lock, Overmolded, Length 200 ...
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Ceres, Middle Size, Plastic, 5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle, 2 Points Lock, Overmolded, Length 2000mm, IP67 Mated