CBD-08AFFM-QL8F10
Amphenol LTW
X-Lok, Middle Size, Plastic, 10A+5A, 08 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 10000m ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
X-Lok, Middle Size, Plastic, 10A+5A, 08 pins, Female Connector, Female Contact, Straight, Push Lock, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated