CB-04RFFS-RC8C10
Amphenol LTW
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 04 pins, Female Connector, Female Contact, Circular, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle ...
Description +
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 04 pins, Female Connector, Female Contact, Circular, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 100mm, IP68 Unmated