CB-04AMMM-RL8D10
Amphenol LTW
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 04 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 1000 ...
Description +
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 04 pins, Male Connector, Male Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated