CB-04AFMM-RL8E10
Amphenol LTW
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 04 pins, Female Connector, Male Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10 ...
Description +
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 04 pins, Female Connector, Male Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated