CB-02RFMS-RC8D10
Amphenol LTW
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 02 pins, Female Connector, Male Contact, Circular, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle Wi ...
Description +
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 02 pins, Female Connector, Male Contact, Circular, Push Lock With Latch, Solder, Receptacle With Cable/Wire, Length 100mm, IP68 Unmated