CB-02AMMM-RR8E10
Amphenol LTW
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 02 pins, Male Connector, Male Contact, Right Angle, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 1 ...
Description +
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 02 pins, Male Connector, Male Contact, Right Angle, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated