CB-02AMFM-RL8E10
Amphenol LTW
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 02 pins, Male Connector, Female Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10 ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
RBL, Middle Size, Plastic, 10A, 02 pins, Male Connector, Female Contact, Straight, Push Lock With Latch, Overmolded, Length 10000mm, IP68 Mated