ADD-18AFFM-SL7A10
Amphenol LTW
Ceres, Large Size, Plastic, 5A, 18 pins, Stamp Pin, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Leng ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Ceres, Large Size, Plastic, 5A, 18 pins, Stamp Pin, Female Connector, Female Contact, Straight, Screw Thread, Overmolded, Length 10000mm, IP67 Mated