ACD-14AFFM-LL7A10
Amphenol LTW
Ceres, Middle Size, Plastic, 5A, 14 pins, Stamp Pin, Female Connector, Female Contact, Straight, 2 Points Lock, Overmolded, Le ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Ceres, Middle Size, Plastic, 5A, 14 pins, Stamp Pin, Female Connector, Female Contact, Straight, 2 Points Lock, Overmolded, Length 10000mm, IP67 Mated