AB-DD18BL-DDBR-QD010
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 5A, 18 pins, Female Connector, Male Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 5A, 18 pins, Female Connector, Male Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 10000mm, IP68 Mated