AB-DCD12ML-DCDFL-QFA05
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double ...
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 500mm, IP68 Mated