AB-DCD12FR-DCDBL-QF002
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Right Angle, Push Lock, Overmolded ...
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Right Angle, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 2000mm, IP68 Mated