AB-DCD12FL-DCDBR-QF005
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmolded ...
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 5000mm, IP68 Mated