AB-DCD12BL-DCDBR-QF003
Amphenol LTW
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Male Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmolded Do ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
X-Lok, Large Size, Plastic, 20A+5A, 12 pins, Female Connector, Male Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 3000mm, IP68 Mated