AB-CD12ML-CDFL-QDA05
Amphenol LTW
X-Lok, Middle Size, Plastic, 5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double End ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
X-Lok, Middle Size, Plastic, 5A, 12 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 500mm, IP68 Mated