AB-CD12FL-CDFL-QD003
Amphenol LTW
X-Lok, Middle Size, Plastic, 5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
X-Lok, Middle Size, Plastic, 5A, 12 pins, Female Connector, Female Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 3000mm, IP68 Mated