AB-BBD06FL-BBDFR-QF010
Amphenol LTW
X-Lok, Standard Size, Plastic, 10A+5A, 06 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmold ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
X-Lok, Standard Size, Plastic, 10A+5A, 06 pins, Female Connector, Female Contact, Right Angle-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 10000mm, IP68 Mated