AB-BB03ML-BBML-QE010
Amphenol LTW
X-Lok, Standard Size, Plastic, 10A, 03 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double ...
Description +
X-Lok, Standard Size, Plastic, 10A, 03 pins, Male Connector, Male Contact, Straight-to-Straight, Push Lock, Overmolded Double Ended, Length 10000mm, IP68 Mated