SLPPC70BSO3
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 250A - 70mm² Cable Size - 120° Keyway - Sealed - Cable ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 250A - 70mm² Cable Size - 120° Keyway - Sealed - Cable Mount - Orange.