SLPPC50BSB2
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 60° Keyway - Sealed - Cable M ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 60° Keyway - Sealed - Cable Mount - Black.