SLPPC50BSB1
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 180° Keyway - Sealed - Cable ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 180° Keyway - Sealed - Cable Mount - Black.