SLPPB50BSO1
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 270° Keyway - Sealed - Cable M ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - 270° Keyway - Sealed - Cable Mount - Orange.