SLPPB50BSB
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - No Keyway - Sealed - Cable Mou ...
Description +
SurLok Plus® Gen 1.0 1000V DC Right Angle Plug - 8.0mm Contact Dia. - 200A - 50mm² Cable Size - No Keyway - Sealed - Cable Mount - Black.