SLPHPC95BNR1
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 2.0 1500V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 300A - 95mm² Cable Size - 20° Keyway - Non-Sealed - Cab ...
Description +
SurLok Plus® Gen 2.0 1500V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 300A - 95mm² Cable Size - 20° Keyway - Non-Sealed - Cable Mount - Red.