SLPHPC70BNO1
Amphenol I/O
SurLok Plus® Gen 2.0 1500V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 250A - 70mm² Cable Size - 20° Keyway - Non-Sealed - Cab ...
Description +
SurLok Plus® Gen 2.0 1500V DC Right Angle Plug - 10.3mm Contact Dia. - 250A - 70mm² Cable Size - 20° Keyway - Non-Sealed - Cable Mount - Orange.