- LDSUB-15-MF
LDSUB-15-MF
American Electrical
Interface Module - Terminal Blocks (Screw Connection) / D-Sub, Female and Male / Jackscrew Socket - 15 Position - 1A - 14 to 2 ...
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Interface Module - Terminal Blocks (Screw Connection) / D-Sub, Female and Male / Jackscrew Socket - 15 Position - 1A - 14 to 22 AWG - DIN Rail.