- E2560004
E2560004
American Electrical
Fuse Holder - 3 Pole - 50A - 600V - For Use With 14mm x 51mm Fuses - 100kA Interrupting Rating - Non-Indicating - DIN Rail Mou ...
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Certificate of Compliance Guarantee
Description
Fuse Holder - 3 Pole - 50A - 600V - For Use With 14mm x 51mm Fuses - 100kA Interrupting Rating - Non-Indicating - DIN Rail Mount.