UTE100N-FMU-100
Altech
Circuit Breaker - Thermal - 3 Pole - 100A - 480VAC - 35kA - Lever Actuator - Adjustable Thermal Trip - Molded Case - UL/CE Mar ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Circuit Breaker - Thermal - 3 Pole - 100A - 480VAC - 35kA - Lever Actuator - Adjustable Thermal Trip - Molded Case - UL/CE Marked - DIN Rail Mount.