RG11L-D24
Altech
Relay - 3PDT (3 Form C) - 24VDC Coil - 10A Contact - 220VAC Switching - Lighted Indicator - Plug In, 11 Pin (Octal) Terminatio ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Relay - 3PDT (3 Form C) - 24VDC Coil - 10A Contact - 220VAC Switching - Lighted Indicator - Plug In, 11 Pin (Octal) Termination.