R2N-2012-23-5120-WTL
Altech
Industrial relay - DPDT - 120VAC Coil - 12A - 250VAC/24VDC - 3.77k Ohm.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +