PST-24048
Altech
Power Supply DIN Rail 340-550VAC Input 48VDC Output 240W 5A 3 Phase
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +