PSP-24024
Altech
PSP-240 Series 24 VDC 10 A 240 W PFC Function DIN Rail Power Supply
+ see all
Datasheet Accessories
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +