PI6-1T-5...32VDC
Altech
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC Output - 5 to 32VDC Input - 1.2 A, 20 to 400 V Load - Screw Terminal Termination - ...
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Solid State Relay - SPST-NO (1 Form A) - AC Output - 5 to 32VDC Input - 1.2 A, 20 to 400 V Load - Screw Terminal Termination - Module Package.