MC-65A-AC480V
Altech
Altech MC-65A-AC480V Contors, 3 Pole, Frame Size 40AF / 65F AC Coil, 480V, MC Series
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +