MC-65A-AC120V-L
Altech
Contactor (Electromechanical) - MC Series - 3 Pole - 2 NO / 2 NC - 120VAC Coil - 65A - Screw Termination - DIN Rail Mount.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +