MC-50A-AC24V-L
Altech
Contactor (Electromechanical) - MC Series - 3 Pole - 2 NO / 2 NC - 24VAC Coil - 50A - Screw Termination - DIN Rail Mount.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +