MC-22B-DC48V
Altech
Contactor (Electromechanical) - MC Series - 3 Pole - 1 NO / 1 NC - 48VDC Coil - 22A - Screw Termination - DIN Rail Mount.
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +