HE16HWPR/11
Altech
Barrier Terminal Blocks Eurostrip, 11 pole, 15mm spacingstandoff, 63A, 600V, 18-6AWG
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +