A16PC3-10ND10-AC180V
Altech
Contactor - PC Series - 3 Pole - 10A/400V AC - 1 NO - 200 to 240VAC Coil.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +