2P25U3/54
Altech
Busbar, 2-Phase, Std. Spacing, 25 mm for 100A, 54 Pins, 953.8 mm, UL508 | Altech Corp 2P25U3/54
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +