2ASL1LB-5-110
Altech
Altech 2ASL1LB-5-110 LED Metal Selector Switch Operator, White, 110 VAC/DC, 3 Position, 22mm
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +