1P18U1/11
Altech
Busbar, 1-Phase, Std. Spacing, 18 mm for 80A, 11 Pins, 192.3 mm, UL508 | Altech Corp 1P18U1/11
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +