1C10X38AM
Altech
Fuse Cartridge - 1A - 500VAC - C Class - 5AG, 10mm x 38mm (Midget) - Requires Holder.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +