12C14X51GI
Altech
Fuse Cartridge - Slow Blow - 12A - 690VAC - C Class - 0.551" Dia x 2.008" L (14.00mm x 51.00mm) - Requires Holder.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +