1115-MULTICOLOR-100
Alpha Wire
Res Thick Film 0402 2.87K Ohm 1% 0.063W(1/16W) ±100ppm/°C Molded SMD T/R
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +