TP154-2C-24VDC
Allied Controls
Electromechanical Relay 24VDC 700Ohm 2A DPDT (24x18.7x31)mm THT General Purpose Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +