GH-100-24VAC
Allied Controls
Electromechanical Relay 24VAC 83Ohm 10A SPDT (27.5x14x42)mm Socket Power Relay
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +