EHS2TM151M40OT
Aishi Capacitor
Alum Electrolytic Capacitor - 150uF - 420V - -40°C to 105°C - 18mm Dia x 40mm - Radial Thru Hole - 5000 Hours
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +